Rihanna topless w Esquire

Rihanna nigdy nie przestanie kusić i uwodzić. Seksowna Barbadoska zdobi grudniową okładkę brytyjskiego magazynu Esquire. Na rozkładówce jest jak zwykle rozebrana i niegrzeczna.
rihanna-esquire-otw.jpg

A to bawi się swoimi cycuszkami, albo leje sobie wodę z prysznica w majtki, na innym zdjęciu zrywa koszulkę. Za takie akcje pół roku temu podobno dostała bana na swoim instagramowym profilu. Nie rozumiemy jak mogło to komuś przeszkadzać błyskanie piersiami przez Rihannę.


Na szczęście wszystko wróciło do normy i Rihanna na swoim profilu znów publikuje swoje gorące foty. A w najnowszym numerze brytyjskiego Esquire opowiada o kuchni, autorskich przepisach, ponczu z rumu i innych pysznościach, które uwielbia. Dobra podpowiedź dla mężczyzn mających nadzieję na trafienie w serce RiRi. Lub gdziekolwiek faceci celują.


26-latka już kilka razy pojawiała się na w magazynie Esquire. Tym razem Rihanna topless pojawia się nie na okładce, a w środku. Próbka zdjęć poniżej, a cała sesja dostępna jest już na stronie internetowej Esquire.

rihanna-esquire-okl.jpg

Dodał(a): pinky Czwartek 06.11.2014