Ravadee Sim – Złota Cyganka

Śniada cera, długie kruczoczarne włosy i ciemne jak gorzka czekolada oczy, to dla wielu ideał kobiecego piękna. Taka właśnie jest Ravadee Sim, która sama określa siebie Złotą Cyganką.

Jak byłeś małym chłopcem, prawdopodobnie straszono cię, że jak nie zjesz obiadu i będziesz późno chodził spać, to przyjdzie cygan i cię porwie. Na szczęście były to tylko bajki dla niegrzecznych dzieci. Natomiast teraz jako dorosły facet wiesz, że cyganów nie trzeba się bać, tym bardziej, jeśli mówimy o kobietach.

Ravadee urodziła Ravadee 15 września 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Ta piękna kobieta sama nazywa się Złotą Cyganką.

Robi to nie tylko ze względu na urodę, ale także frywolny styl życia, zamiłowanie do podróżowania i częstego zmieniania miejsca zamieszkania. Ta dziewczyna jest prawdziwym obieżyświatem, jednak na swoim Instagramie, zamiast zdjęciami z różnych zakątków świata, dzieli się fotkami własnego seksownego ciała.

Nam to w smak, bo w internecie i tak roi się od blogów turystycznych i to tam zaglądamy, jak chcemy gdzieś wyjechać. Natomiast, gdy mamy ochotę popatrzeć na inne cuda natury niż morza, góry, lasy i rzeczy, wchodzimy zobaczyć, co słychać u naszej złotej cyganeczki.

Zobacz jej galerię: 


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 31.08.2020