Piersi w slo mo - Abigail Ratchford

Nagranie filmiku slo mo z piersiami Abigail Ratchford było do tej pory jednym z najlepszych posunięć filmowców Playboya. Modelka o charakterystycznym biuście biegała po plaży w bardzo obcisłym stroju.
abigail-ratchford-baywatch.jpg

Piękna Abigail Ratchford wystąpiła w najnowszej produkcji Playboya, w której wciela się w jedną z bohaterek kultowego w latach 90. serialu „Słoneczny Patrol”. Możesz tego nie zauważyć, bo obiektyw wymierzony jest zazwyczaj centralnie w piersi. No i czasami w krągłe pośladki.

23-letnia Abigail Ratchford na początku roku uczciła zgromadzenie 500 000 obserwujących na Instagramie ultra seksownym wideo. Teraz podwoiła swój wynik i wideo slo mo jej piersi jest kolejnym ukłonem i nagrodą dla jej fanów.Amerykańska modelka o obłędnych kształtach 99-61-99 (miseczka DD) słynie z kuszących zdjęć i gorących filmików. Gdy świat zachwycał się filmem „50 twarzy Greya”, ona pokazała swoje seksowne wcielenia w rozpalającym facetów do czerwoności wideo. Tym razem świetnie wcieliła się w rolę ratowniczki z serialu „Baywatch”, bo miała wszystkie ich atrybuty. Oczywiście chodzi o charakterystyczny czerwony strój kąpielowy i bojkę ratunkową.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 27.05.2015