Piękne trojaczki walczą o tytuł Miss Polonia

Nie troi wam się w oczach. Właśnie patrzycie na trzy równie piękne, co seksowne siostry trojaczki, które planują wziąć udział w wyborach Miss Polonia.

Odkąd polskiemu internetowi przydarzyły się siostry Godlewskie, nieco zwątpiliśmy w szołbiznesowe gwiazdki połączone więzami rodzinnymi. Na szczęście w konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 pojawiły się piękne siostry Gotner, które przywróciły nam wiarę w ludzkość.

Aleksandra, Małgorzata i Joanna (nie pytajcie nas, która jest która) nie dość, że są rzeczywiście pięknymi dziewczynami, to dodatkowo są sympatyczne, normalne i skromne. A więc nie mają nic wspólnego z szołbiznesem. Czyli dobrze.

Poza tym wszystkie, co oczywiste, są w tym samy wieku (21 lat), wybrały ten sam kierunek studiów, są tego samego wzrostu i mają ten sam rozmiar buta. Wszystkie też kochają sztukę i prowadzą razem konto na Instagramie. Razem startują też do wspomnianego konkursu na miss woj. łódzkiego, w którym zmierzą się z pozostałymi 20 kandydatkami.

My oczywiście kibicujemy pięknym trojaczkom – wszystkim i każdej z osobna. Ciekawe tylko, w jaki sposób jury wybierze jedną spośród nich? To będzie ciekawe. Finał konkursu odbędzie się 17 czerwca. 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Środa 11.04.2018