Natasha Thomsen: ostra laska z Danii

Na tle dziewczyn, które pojawiają się na CKM.pl Natasha Thomsen zdecydowanie się wyróżnia. Jest piękna i ostra jak brzytwa.

 

– Żyleta – mówiło się kiedyś na takie dziewczyny jak Natasha Thomsen. Całkiem dobre określenie – Natasha jest zabójczo piękna, z naciskiem na zabójczo. Tatuaże na ramionach i wyraz twarzy nie pozostawiają nam żadnych wątpliwości – to dziewczyna, która bardzo dobrze wie czego chce. Lubimy takie kobiety!

Natashę obserwuje na Instagramie już 3,6 milionów użytkowników serwisu. Nic dziwnego. Wystarczy spojrzeć na inne związane z nią liczby. Jak myślicie, jakie ma wymiary? Spokojnie, nie musicie zgadywać: to 90-64-97 przy 170 centymetrach wzrostu i 60 kilogramach wagi (Natasha bez żenady dzieli się w internecie takimi danymi jak waga; w końcu dziewczyna zdecydowanie nie ma się czego wstydzić).

 Natasha nie ma co się wstydzić swojej wagi także dlatego, że większość kilogramów jej ciała stanowią mięśnie. Żeby mieć takie ciało nie wystarczy trafienie szóstki na loterii genów – konieczny jest też ciężki trening. I Natasha trenuje regularnie. Wygląda świetnie i propaguje zdrowy styl życia, ale nie przesadza – na pewno nigdy nie skojarzy się żadnemu z was z tzw. modelką fitness. Raczej – jak mówiliśmy – z dziewczyną-żyletą.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/natasha_k_t/ Czwartek 22.02.2018