Natalie O'Connell: najpiękniejsza w Kalifornii

Natalie Pack została Miss Kalifornii w 2012. Nic dziwnego – gdybyśmy widzieli jej zdjęcie bez podpisu, od razu wiedzielibyśmy skąd jest ta dziewczyna! To komplement.

29-letnia dziś Natalie to piękna, na wskroś Amerykańska dziewczyna.W Kalifornii się urodziła, dorastała, a teraz żyje i wciąż robi karierę. Na Instagramie obserwuje ją ponad 150 tys. osób, którzy uwielbiają słynny kalifornijski typ kobiecej urody.

Jest przede wszystkim modelką. Jako 19-latka wzięła udział w programie America's Next Top Model. Poszło jej dobrze, choć nie wygrała. Wystarczyło, by zaczęła robić karierę na wybiegach. A także jako modelka wynajmowana do sesji zdjęciowych. Jak tak na nią patrzymy, wcale nas to nie dziwi. Nie trzeba być geniuszem, żeby stwierdzić, że się do tego nadaje.

Geniuszami nie musieli być także jurorzy konkursu Miss Kalifornia, który Natalie wygrała, co okazało się jeszcze bardziej napędzić jej karierę. Zresztą trwa ona do dziś. Cóż, w końcu nie każda kobieta zostaje Miss Kalifornii, a raz nią zostawszy, jest się nią już całe życie.

Tak więc patrzcie i podziwiajcie!Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Czwartek 21.02.2019