Natacha Peyre: skandynawski skarb

Mieszanki krwi są zawsze najlepsze, a przeciwieństwa uwielbiają się przyciągać. Natacha Peyre a.k.a Elena Belle to pół-hiszpanka pół-szwedka. Nasza piękność jest dziś jedną z najpopularniejszych skandynawskich modelek.

„Kobieta wielu talentów”, tak można by określić Natachę. Śpiewa, gra i pozuje przed aparatem. W młodości należała do tych dziewczyn, o których mówi się „płaska” dlatego w wieku 17 lat zdecydowała się, by chirurg poprawił to czego los jej nie dał. Tak tak, dobrze wiecie o co chodzi.

Teraz historia z kategorii „obleśne”. Elena wyznała w jednym z wywiadów, że podczas figli z chłopakiem jeden z jej implantów eksplodował. Ups... dziewczyno miałaś wtedy 21 lat! Całe szczęście modelce nie przyszło do głowy, by po takim przykrym wypadku pomniejszać cokolwiek.Dziś nasza piękna szwedka ma 31 lat, wygląda o wiele młodziej, a jej przymioty cieszą czytelników Playboya i widzów szwedzkiej telewizji, gdzie Natachę można było zobaczyć w programie Paradise Hotel . My cieszymy się, że modelka nie zapomina też o swoim koncie na Instagramie. W końcu ma tam 278 tysięcy fanów, a w tym tłumie jesteśmy i my.

Natacha spędza zdecydowaną część roku na Ibizie, gdzie zresztą przyszła na świat. Tu i ówdzie fotografuje się ze swoim chłopakiem, ale tych zdjęć wam oszczędzimy. Nam do szczęścia wystarczy sama Elena!
Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/officialelenabelle Czwartek 10.11.2016