Najseksowniejsza kobieta w historii Polski: Katarzyna Figura!

Na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski CKM przygotował listę 100 najseksowniejszych Polek w całej naszej historii. Oto nr 1 na tej liście – najgorętsza Polka wszech czasów!

fig.jpg


Seksbomba totalna, o której w latach 80. i 90. XX wieku marzył każdy polski mężczyzna (i nastolatek), a wielu marzy skrycie do dziś.

Nieważne, czy grała w topornych komediach czy mocnych dramatach - każde pojawienie się aktorki na ekranie przyspieszało puls, i naprawdę współczujemy Figurze, że jej talent często przysłaniało bijące po oczach fizyczne piękno i zmysłowy głos. Ale… nie dziwimy się.

Krasnoludki i wzorcowe ciało 

Spójrzmy prawdzie w oczy – Figura to posiadaczka najlepszego ciała w dziejach polskiego kina, a kto nie chciał zmienić się w krasnoludka wspinającego się po jej nagiej pupie w „Kingsajzie”, niech natychmiast opuści naszą stronę!

Naszym zdaniem figura Katarzyny Figury z tamtego filmu powinna być umieszczona w Muzeum Niepodległości niczym wzorzec metra z Sevres. Bez cienia wątpliwości: to najseksowniejsza Polka w całej naszej historii. 

Ponadczasowy dreszcz 

Tym bardziej, że królowa ery VHS-ów nadal jest w świetnej formie – dekadę temu, już jako 46-latka, świetnie wypadła w sesji do magazynu Playboy, a dziś nadal rewelacyjnie radzi sobie na ekranie, przypominając o czasach, w których w wielu z nas dopiero budziły się pierwsze męskie instynkty.

O takie kobiety walczyliśmy, walczymy i będziemy walczyć!

Całą listę 100 najseksowniejszych Polek w historii znajdziesz w listopadowym wydaniu CKM – w kioskach do końca listopada.

ckm-11-18-9d0d44b8672c24937079ae02113f028e_718536.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): Tomasz Makowski/ fot: Jerzy Kośnik/ Forum Wtorek 27.11.2018