Najpiękniejsza kibicka

Polki są najpiękniejsze na świecie, to oczywiste. Ale czy mamy równie piękne kibicki?
larisaa riquelme.jpg


W 2010 roku, podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w RPA, najwięcej uwagi na trybunach przykuwała Larissa Riquelme. Okrzyknięta miss kibicek piękna Paragwajka obiecała wybiec nago jeśli jej drużyna wygra mundial. Na nieszczęście widzów, jej drużyna odpadła dość szybko i nie zobaczyliśmy jej w pełnej okazałości na środku boiska.

Nadrobiła to jednak po mistrzostwach, na których zdobyła większą sławę niż piłkarze z jej kraju. Posypały się oferty na sesje do męskich magazynów. Nie ma co się dziwić – Larissa jest wzorem kibicki, którą wyobraża sobie każdy normalny facet. Ponętne latino-kształty, południowoamerykański temperament i wyluzowana natura modelki stworzyły z niej prawdziwą gwiazdę na całym kontynencie.

Od początku tego roku pełni kolejną funkcję. Czwartoligowa brazylijska drużyna America Pernambuco zatrudniła seksowną modelkę, by ta promowała drużynę. W zakres jej obowiązków wchodzą m. in. prezentacja strojów, oglądanie meczów z trybun, udział w konferencjach prasowych. O wymianie koszulek po meczu nie ma słowa w jej kontrakcie. Nie szkodzi. Odzienie wierzchnie regularnie zrzuca poza boiskiem. Zobaczcie wideo.Dodał(a): carlo Poniedziałek 18.06.2012