Miss Bum Bum – najlepsza pupa w Polsce!

Daria wygrała konkurs „Miss Bum Bum Polska 2017” na najkrąglejsze polskie pośladki. Zerknij na jej zdjęcia w CKM i przekonaj się, dlaczego.

missbumbum-ckmfb.jpg


CKM: Gratulacje: oficjalnie posiadasz najpiękniejsze pośladki w Polsce! Faceci często się za nimi oglądają?
Daria Flisiak: Dziękuję bardzo! Jeśli chodzi o oglądanie się, to raczej ja powinnam zadać to pytanie tobie (śmiech). A tak na serio... To tak, często czuję, że mężczyźni przywiązują do nich dużą uwagę.

CKM: Co robisz, że masz taką piękną pupę?
Daria Flisiak: Kosztowało mnie to wieeele lat ćwiczeń. Kiedyś byłam bardzo, wręcz niezdrowo chuda. Dlatego właśnie teraz cieszę się swoim ciałem i z dumą wam je prezentuję.

CKM: Jakie najśmieszniejsze słowa usłyszałaś na temat swoich pośladków?
Daria Flisiak: Hmm... Chyba „piekarnik” (śmiech). Już nawet dokładnie nie pamiętam jak to było, ale mój przyjaciel z Wrocławia zażartował kiedyś: „Grażyna! Ale ty masz piekarnik!” i już tak zostało.

CKM: Czy pupa to najważniejsza część kobiety?
Daria Flisiak: Nie sądzę. Dla mnie ideał kobiety szkicuje się przez proporcjonalne kształty, piękny uśmiech, gęste długie włosy – jeżeli mówimy oczywiście tylko o wizualnej stronie.

CKM: Trudno było wygrać konkurs Miss Bum Bum Polska?
Daria Flisiak: Nie nastawiałam się na wygraną i nie patrzyłam na konkurentki. Raczej starałam się korzystać z chwili, po prostu dobrze bawić. Teraz dostaję różne propozycje współpracy i często słyszę teksty: „Nie dało się ciebie nie zapamiętać, nawet na backstage’u tańczyłaś, wygłupiałaś się”. To potwierdza fakt, że jury nie patrzyło tylko na pupy zawodniczek, ale na całokształt.

CKM: Co dalej? Czy wybierasz sie na światowe wybory Miss Bum Bum do ojczyzny najkrąglejszych pośladków, czyli do Brazylii?
Daria Flisiak: Oooo, jeszcze o tym nie myślałam... Ale patrząc na zdjęcia uczestniczek z Brazylii, to kształty Polek znacznie się różnią. Mam wrażenie, że jesteśmy drobniejsze
i po prostu byśmy się przy nich zgubiły (śmiech).

Gorącą sesję Darii – Miss Bum Bum Polska 2017 – znajdziesz w nowym numerze CKM, tym samym, do którego dołączyliśmy Kalendarz na rok 2018. Już w sprzedaży!

kalendarz2018-newsletterckm.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 17.11.2017