Michelle Lewin – ciało nie z tej ziemi

W internecie można znaleźć fotki niejednej seksownej fitnesski. Jednak naszym zdaniem mało która może równać się z olśniewającą i boską Michelle Lewin. Dlatego mamy dla Was kolejną porcję jej gorących fotek.
FFN_TAC_Lewin_Michelle_EXC_091516_52175460_midres.jpg

Michelle Lewin to jedna z naszych ulubionych fitnessek, która zachwyciła nas swoim boskim, wysportowanym i gorącym ciałem od pierwszego momentu, w którym ją zobaczyliśmy. Seksowna gwiazda branży fitness z Wenezueli już od bardzo dawna niemalże każdą wolną chwilę spędza na siłowni, a efekty jej katorżniczej pracy widać już na pierwszy rzut oka. 

Jej doskonała figura (wymiary: 92-64-92, piękny biust w rozmiarze C, krągły, jędrny tyłek oraz pięknie wyrzeźbiony brzuch) to istne arcydzieło. I choć jest to już któryś raz, kiedy Michelle pojawia się w naszym serwisie (wszystkie inne sesje możecie zobaczyć TUTAJ), to owo arcydzieło niezmiennie wywołuje u nas zachwyt i tzw. opad szczęki. Uwielbiamy zwłaszcza, gdy Wenezuelka wkłada na siebie mocno wycięty, jednoczęściowy kostium, który w jakiś szalenie seksowny sposób podkreśla jej boskie ciało.


Jak sądzimy, naszą opinię z pewnością podziela co najmniej 8,6 mln kobiet i mężczyzn (tych drugich z pewnością więcej) śledzących jej konto na Instagramie, którzy tak jak i my nie mogą oderwać wzroku od Michelle i z niecierpliwością czekają na jej kolejne seksowne i inspirujące fotki. W końcu wiele osób podziwia nie tylko jej boskie ciało, ale także jej zawodowe osiągnięcia i karierę od zera do bohatera (była zwykłą dziewczyną pracującą w lokalnej klinice w Wenezueli, a stała się jedną z najpopularniejszych fit modelek w USA).

Nie dość, że piękna, to jeszcze pracowita. Ideał? Niewiele jej do niego brakuje.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Piątek 16.09.2016