Madeline Mercedes – S klasa wśród kobiet

Eleganckie kobiety zawsze przyciągają uwagę mężczyzn. Taka właśnie jest Madeline, która, choć lubi odsłaniać ciało, zawsze robi to ze smakiem.
Wyświetl ten post na Instagramie.

This sun is no joke 🥥

Post udostępniony przez Mercedes (@madelinemercedes)


Madeline jest Niemką urodzoną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jednak dwa obywatelska to dla niej za mało dlatego nazywa siebie obywatelką świata. Teraz planuje przeprowadzkę do Los Angeles.

Inspiracje przy tworzeniu swojego profilu czerpie z Vogue’a i innych popularnych modowych magazynów, a także od Kardashianek. To one są dla niej wzorem do naśladowania w świecie mody. Wystarczy przejrzeć jej walla, żeby zobaczyć, że ta piękność rzeczywiście ma niebywałe wyczucie stylu.

Nie tylko pokazuje świetne stylizacje, którymi zachwycają się kobiety na całym świecie, ale także cała jej strona jest bardzo estetyczna. Oprócz ciuchów Madeline uwielbia podróżować. Jednym z jej ulubionych miejsc jest Dubaj. W swojej walizce zawsze ma trzy niezbędne rzeczy: “bikini, przybory do makijażu, okulary przeciwsłoneczne!” – wymienia modelka.

Jest bardzo otwartą i przyjazną osobą i kocha zwierzęta ponad wszystko. Idealny dzień dla niej to: spanie o poranku, dobre śniadanie, spacer z psem i rodziną nad jeziorem w słońcu. A na zakończenie dnia kolacja w pięknej, nowoczesnej restauracji.

Zobacz galerię Madeline:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 07.09.2020