Laura Marie – fotki, których nie możesz przegapić

Każda fotka tej dziewczyny to istny raj dla oczu i duszy, a galerie z nią w roli głównej moglibyśmy przeglądać całymi dniami i nawet przez myśl by nam nie przeszło, że coś w nich może się nam znudzić.

Laura Marie to ten typ dziewczyny, który lubimy chyba najbardziej. Bo gdy przeglądamy jej fotki na Instagramie w poszukiwaniu tych najlepszych, to każde następne zdjęcie okazuje się być lepsze od poprzedniego. I gdy myślimy, że wybraliśmy już tych kilkanaście najlepszych, nagle odkrywamy kolejne, które biją te poprzednie na głowę i musimy zaczynać selekcję od nowa.

Nie żeby nas to jakoś specjalnie martwiło, bo jest to jeden z tych najprzyjemniejszych obowiązków związanych z naszą pracą. Gorzej jeśli zapatrzymy się w te fotki tak bardzo, że zapominamy o reszcie rzeczy do zrobienia, a czasem się tak nam zdarza. Dlatego mamy dla was radę: nie przeglądajcie tej galerii w pracy, bo gwarantujemy, że nic już więcej nie zrobicie tego dnia.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/lauuramarie/ Piątek 10.11.2017