Laska tygodnia - Selena Gomez

Jeśli nie wiesz kim jest Selena Gomez, tym lepiej dla ciebie. Seksowna aktorka i wokalistka, która w tym roku skończyła 21 lat, jeszcze niedawno była obiektem fascynacji... dzieci

Selena Gomez

Ach, jak te gwiazdki szybko rosną... Nim się spostrzegliśmy, a idolka nastolatek - Selena Gomez z twarzy Disneya przeobraziła się w obiekt westchnień mężczyzn na całym świecie. Nie chcemy pamiętać Seleny za młodu, bo to podchodzi pod jakieś zboczenia, ale w pewnym momencie trudno było nam jej nie zauważyć. Musimy przyznać, że na chwilę obecną ta dziewczyna wygląda naprawdę kusząco.

Selena jest Amerykanką urodzoną w Texasie, jednak swoją urodę zawdzięcza korzeniom meksykańskim oraz włoskim. Ma nie tylko piękne ciało, kuszące spojrzenie, pełne usta i ciemną karnację, ale również rozliczne talenty. Jest piosenkarką, aktorką i świetnie się rusza. Oprócz tego w sierpniu 2009 roku, siedemnastoletnia wówczas Gomez, stała się najmłodszą ambasadorką dobrej woli UNICEF w historii, pokazując, że piękne ma nie tylko pośladki, ale i serduszko.

Dodał(a): BJ Wtorek 03.12.2013