Lara Croft i pani Smith. Angelina Jolie kończy 45 lat

Podobno mężczyźni boją się pewnych siebie i niezależnych kobiet. Dokładnie takich, jaką jest Angelina Jolie, która przez wielu jest uznawana za ideał kobiecego piękna. Lara Croft i pani Smith właśnie skończyła 45 lat. My się nie boimy. Chyba...
Kobiety na całym świecie nienawidzą jej za urodę i wdawanie się w relacje z cudzymi mężami. Hipnotyzująca, posągowa, nieosiągalna. Legenda Hollywood i bohaterka wielu męskich snów na całym świecie obchodzi 45. urodziny. Na wypadek, gdyby zaprosiła cię dziś na domówkę, podpowiadamy, jak trafić w gusta ekstrawaganckiej gwiazdy. 

1. Fascynuje ją śmierć
Dlatego śmiało możesz jej kupić miejsce na cmentarzu, ekologiczną urnę, wieniec lub cokolwiek, co wiąże się z pogrzebami. Angelina poszła nawet na specjalny kurs organizowania pogrzebów, który ukończyła w wieku 14 lat. 
2. Nie potrzebuje GPS-a
Angelina ma 14 tatuaży, z czego część z nich to współrzędne geograficzne krajów, z których pochodzą jej adoptowane dzieci. Z jej ramienia można korzystać więc jak z mapy. 

3. Zafunduj jej polską kaszankę
Aktorka ma słabość do krwi. Kiedy w 1996 roku wychodziła za mąż, na swoim ślubnym t-shircie krwią ukochanego wypisała jego imię. Może to nie do końca to samo co polska kiełbasa z wieprzową krwią, ale w podobnym klimacie. 

4. Broń dla leworęcznych
Gdybyś chciał jej kupić giwerę, to koniecznie przystosowaną do leworęcznych osób. Z tego samego powodu producenci „Lary Croft” musieli znaleźć specjalną broń z obustronnymi kontrolkami, aby gwiazda mogła się nimi posługiwać bez problemu. 

5. Skromna awionetka
W 2004 roku Angelina zdobyła uprawienia pilota, więc mały samolot z pewnością sprawi jej przyjemność. Może zabierze Cię na prywatną wyspę i zostaniesz jej prywatnym panem Smithem. 

Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Czwartek 04.06.2020