Kym Graham

Nie ma wymiarów typowej modelki, ale to jest właśnie jej największym atutem. Jej oczy są źródłem seksapilu i gdy Ty próbujesz dojrzeć, co kryje się na ich dnie, one właśnie krępują Ci ręce, by dać maksymalną przyjemność.
kym graham

Kym Graham epatuje seksapilem, którego Matka Natura dała jej w nadmiarze. I gdy wydawałoby się, że jej wymiary 86-69-86 nie są idealne, by pokazywać je w męskich magazynach, ona przeczy takim stwierdzeniom i swoją seksualnością zdobywa kolejne strony gazet dla facetów.

Pochodzi z Newcastle i ma 21 lat. W tym co robi, ma pełne wsparcie rodziny. Jej mama cały czas trzymała za nią kciuki, gdy w zeszłym roku walczyła o tytuł idolki trzeciej strony The Sun. Nie wygrała, ale udało jej się przedrzeć do finałowej dwunastki. Jednak producenci sesji dostrzegli w niej potencjał i posypały się propozycje. Ta brytyjska laska swoje rozkładówki miała w magazynach ZOO, Nuts, The Sun.


Jest skromną dziewczyną z sąsiedztwa, która jeśli nie pozuje do seksownych sesji, pomaga mamie prowadzić osiedlowy sklepik. W facetach urzeka ją uśmiech, ale musisz być wysokim brunetem o niebieskich oczach, by mieć u niej szanse. W przyszłości chciałaby mieć własną agencję modelek, do której mogłaby wyławiać najseksowniejsze laski w Wielkiej Brytanii, takie jak jej ulubiona Lucy Pinder.

Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/kymgraham92 Poniedziałek 17.03.2014