Katie Owen - laska z kamerki

Ta dziewczyna chce być szczęśliwa, ale w zamian daje dużo szczęścia. Dużo, czyli tyle, ile mieści się do miseczki DDD! 100% naturalnego szczęścia prosto z Ameryki.
katee-owen-otyw.jpg

Katee Owen to laska z kamerki internetowej, czyli erotyczna modelka, która daje gorące pokazy przed komputerem. Wywija soczystą pupą, a gdy zdejmuje biustonosz, cały internet spowalnia, bo nie jest w stanie transmitować tak ogromnego ładunku do tylu użytkowników na raz.

BmsMIbtCUAAIgwX.jpg
Ale nie tylko internet staje na widok Katee. Uważaj, żeby podczas jednego z pokazów, w którym Kasia zabawia się ze sobą, nie zatrzymało Ci się serce. Widok młodej laski z dużymi piersiami, zgrabnym tyłeczkiem, ociekającej seksapilem to wyzwanie tylko dla osób bez problemów z krążeniem i ciśnieniem.


21-letnia Katee Life (jej alter ego) uwielbia podróżować, opalać się topless, przeciągać w łóżku o poranku, ale najbardziej lubi uwieczniać to na fotach i filmach. Dziewczyna zna się na rzeczy i mimo, że w branży jest dopiero od dwóch lat, starzy wyjadacze pokazów przez kamerki internetowe na dźwięk jej imienia i nazwiska szykują karty kredytowe, by obejrzeć transmisję online.


Dodał(a): pinky / fot.: kateelife.com Środa 07.05.2014