Iza Wasiniewska - widok z klatki

Jesteś szarmancki, opiekuńczy, spokojny, inteligentny, spontaniczny, zabawny, pewny siebie, silny, niezależny? No to masz u naszej Izy jakieś szanse...

izawasiniewskackm.jpg

CKM: Mieszkasz nieopodal Bałtyku. Żeby cię zdobyć, powinienem na randce zamówić smażoną flądrę, czy paprykarz rybny?
Izabella Wasiniewska (śmiech): Przede wszystkim musiałbyś poszerzyć kulinarne horyzonty, bo mam pociąg do egzotyki. Więc zdecydowanie lepszy byłby homar przy romantycznych świecach.

CKM: Zabawa, np. drink w portowej knajpie – czy stabilizacja, czyli pierścionek zaręczynowy z bałtyckim bursztynem?
Iza Wasiniewska: Przecież jedno nie wyklucza drugiego! Można i bawić się w knajpie i równocześnie wkładać na palec pierścionek...

CKM: Studiujesz na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Skąd ten pomysł?
Iza Wasiniewska: Szczerze mówiąc, po prostu nie wiedziałam, jakie studia wybrać. Zadecydowała więc moja odwieczna słabość do mundurów, świeżego powietrza i szumu morskich fal. Im większe fale, tym lepiej – sama nie wiem, dlaczego, ale strasznie kręcą mnie sztormy. Gdy mocno buja, nie ma szans na nudę w kajucie.

CKM: Na bezludną wyspę zabrałabyś...
Iza Wasiniewska:  ...faceta, który byłby jednocześnie zaradnym kucharzem, masażystą i tancerzem. Dzięki temu miałabym zagwarantowane rozmaite atrakcje, w zależności od nastroju. Do tego oczywiście olejek do opalania i klatka.

CKM: Klatka?
Iza Wasiniewska: Tak. Żeby zamykać w niej wspomnianego wcześniej mężczyznę, gdy chciałabym pobyć sama ze sobą, a on zawracałby mi głowę. Aha, ten facet musiałby też być szarmancki, opiekuńczy, spokojny, spontaniczny, inteligentny, zabawny, pewny siebie, silny i niezależny.

CKM: Coś ci powiem: nie ma takich mężczyzn.
Iza Wasiniewska:  Są. Wystarczy być jak Leonardo DiCaprio, który w filmach przebywał już na różnych wyspach (śmiech).


To tylko wywiad. Nagie zdjęcia Izy Wasiniewskiej znajdziesz tylko w nowym marcowym numerze CKM – już w kioskach:

CKM_03_18-okladka-www.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 09.03.2018