Ia Ostergen i jej nogi do nieba – 108 cm!

Dzięki tej dziewczynie sformułowanie „nogi do nieba” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Poznajcie Ię Ostergen i jej 108-centymetrowe nogi.

Post udostępniony przez @iostergren


Pofatygowaliśmy się i użyliśmy kalkulatora, żeby obliczyć ile procent wzrostu Ii stanowią jej nogi. Wyszło nam dokładnie 60 proc. Piękna Szwedka mierzy bowiem 178 cm, natomiast jej nogi mają dokładnie 108 cm! Dlatego zmieniamy zdanie. To nie są nogi do nieba, tylko po prostu jakiś kosmos.

Jednak nie zawsze ludzie zachwycali się dolnymi kończynami 34-letniej Szwedki. W dzieciństwie była przeraźliwie chuda, co tylko potęgowało efekt „tyczki”. Na pewnym etapie życia Ia zainteresowała się sportem i fitnessem, i od tamtego czasu regularnie ćwiczyła, by nabrać trochę ciała. W efekcie obecnie może pochwalić się zgrabnymi i pełnymi kształtami kobiecymi, a jej nogi nie wyglądają już jak szczudła.

Obecnie dziewczyna stała się rozpoznawalną w kraju i na świecie modelką, a jej konto na Instagramie śledzi przeszło 140 tys. osób. A nogi? Z wstydliwej nieproporcjonalności ciała stały się jej znakiem rozpoznawczym i czymś, czym zachwycają się wszyscy. Sama zresztą chwali się nimi, jak tylko może.

ZOBACZCIE TEŻ ROSJANKĘ, KTÓRA MA JESZCZE DŁUŻSZE NOGI NIŻ IA


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Środa 14.03.2018