Hannah Davis na wesoło

Magazyn Sports Illustrated Swimsuit wypuścił zabawne wideo nakręcone podczas sesji zdjęciowej z gorącą modelką - Hannah Davis. Urocza blondynka wypada nie tylko uroczo, ale równocześnie szalenie seksownie!

X158481_TK1_08802-rawMasterWMsm.JPG

25-letnia piękność z Ameryki - Hannah Davis to stała bywalczyni magazynu Sports Illustrated Swimsuit. Gorąca modelka wyposażona w perfekcyjne wymiary: 86-66-89 i 178 cm wzrostu w tym roku po raz kolejny robiła furorę we wspomnianym czasopiśmie. Efekty ponętnej sesji zdjęciowej można było oglądać jednak nie tylko w gazecie, ale także w zakulisowym materiale wideo, który jakiś czas temu został wypuszczony do sieci. Jeśli jednak mimo wszystko wciąż czułeś niedosyt, mamy dla ciebie dobrą informację! W internecie pojawił się kolejny filmik z tą gorącą laską!

Tym razem Sports Illustrated Swimsuit zmontował najzabawniejsze ujęcia z Hannah w roli głównej. Modelka odziana w bikini wypada w nich przede wszystkim słodko i bardzo zabawnie, ale nawet w takim wydaniu nie traci swojego seksapilu. Znowu jest na co popatrzeć!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Sports Illustrated Swimsuit Czwartek 21.05.2015