Hanna Elizabeth - miseczka jest kluczowa

Na jej przypadku możesz nauczyć się, że ważna jest miseczka stanika, a nie obwód w piersiach. Wymiary 81-61-81 nie robią większego wrażenia, dopóki nie dodamy literki G przy pierwszej liczbie.
hannah-elizabeth.jpg

fot.: instagram.com/hannahelizinsta

Ta apetyczna blondynka, to utytułowana miss strojów kąpielowych i bikini, a także laureatka konkursów piękności organizowanych wśród Europejek urodą przypominających Amerykanki. Pojawiała się też na rozkładówkach w męskich magazynach, była finalistką akcji „Idolka 3 strony The Sun”.

Jej kariera nabrała tempa po jednej z imprez w rezydencji Playboya. Pojawiała się tam jako jeden z Króliczków odziana jedynie w bodypainting. Za którymś razem dostała propozycję, by pojawić się w sesji dla serwisu playboy.com. Od tamtej pory jest rozchwytywana do sesji bieliźnianych, modowych, ale i na nasze szczęście – do rozbieranych. Pracuje też w klubie nocnym Sugarhut, co jest częścią jej roli w reality show „The Only Way is Essex”. Ma też kontrakt z jedną z agencji promotorskich i pracuje jako ring girl podczas gal boksu.Mówi, że idealna randka według niej, to przede wszystkim dobry posiłek, kilka drinków i masa śmiechu. Bo w facetach najbardziej ceni poczucie humoru, dystans do własnej osoby i pewność siebie, jednak nieprzekraczającą granicy arogancji i zarozumialstwa.

Za swoje mocne strony uważa twarde stąpanie po ziemi i wygląd pin upowy, ale inni twierdzą, że to duże piersi i brązowe oczy hipnotyzują facetów. Sami oceńcie.


Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/hannahelizinsta Poniedziałek 27.10.2014