Fernanda Ferrari - latino petardo!

Ta latynoska modelka ma trotyl w piersiach i młot pneumatyczny w pośladkach. Ociekająca seksapilem Fernanda Ferrari przyklei cię na dłużej do monitora. Ręce na klawiaturę!
fernanda ferrari

fot.: twitter.com/Fern_Ferrari

Wybuchowa mieszanka brazylijskiej i włoskiej krwi czyni z Fernandy Ferrari piekielnie kuszącą laskę. Dziewczyna podkreśla to, co ma najlepsze – 91 w piersiach z miseczką D, prawdziwie latynoskie biodra – 66 i tyłeczek – 91 cm. Urodziła się co prawda w Brazylii, ale w chwili obecnej próbuje ocieplać klimat w ponurym, acz klimatycznym, Londynie. 14 stycznia stuknie jej 27 lat, ale dziewczyna dba o siebie i swoje atuty, więc na pewno zachowa swoją świeżość i obłędne kształty na długi czas.Brązowe oczy, brązowe włosy i nieschodzący z buzi uśmiech przekonują nas do Fernandy jeszcze bardziej. Póki co, panna Ferrari występuje w audiotele, namawiając panów o pikantnych rozmów przez telefon, połączonych z autopieszczotami. Do tego, jeśli chcesz mieć chwilę `sam na sam` z brazylijską modelką, możesz złapać ją przed kamerką internetową i za opłatą pobajerować z nią indywidualnie.

Patrząc na Fernandę Ferrari i sposób w jaki się porusza, nie możemy się doczekać, aż młoda Brazylijka przekona się do branży porno i zacznie występować w filmach, w których z pewnością pokaże na co ją tak naprawdę stać!Dodał(a): pinky Sobota 30.11.2013