Dziewczyna na ostro - Meghan Wiggins

Ciężko odwrócić wzrok, kiedy tak chętnie eksponuje zgrabne pośladki i kształtne piersi. Meghan Wiggins to młoda modelka, która ma piękne ciało i jest typową dziewczyną z sąsiedztwa, uwielbiającą objadać się żeberkami.


Meghan Wiggins pochodzi z Albuquerque w stanie Nowy Meksyk i ma 23 lata. Sławę zdobyła tak naprawdę stosunkowo niedawno, bo gdy pojawiła się w Sports Illustrated Swimsuit w 2017 roku, czym pobudziła wyobraźnię wielu mężczyzn. Kiedy prezentuje swoje wdzięki w skąpych strojach robi się naprawdę gorąco.

Wymiary tej modelki to 86-64-86. W bikini, samej bieliźnie, a przede wszystkim nago wygląda zniewalająco. Jednakże zakochać się w niej można nie tylko ze względu na seksowne kształty, ale również charakter. Na swoim koncie na Instagramie nie raz udowodniła, że jest zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa. Chociażby wrzucając filmik, na którym zjada żeberka w rytm piosenki „Hardwired” zespołu Metallica. Jedynym odpowiednim określeniem na to wideo, jest „food porn”, z naciskiem na „porn”.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/wiggywiggy Piątek 07.07.2017