Deborah TMZ – dziewczyna o naturalnym uroku

Natura to drugie imię tej dziewczyny. Urok – trzecie. A to połączenie sprawia, że młodziutka Deborah awansuje na ulubioną dziewczynę, którą widzieliśmy w tym miesiącu.

Na fotki seksownej Deborah TMZ trafiliśmy zupełnie przypadkowo, na Instagramie pewnego fotografa, i od razu zrobiła na nas piorunujące wrażenie. Dlatego też postanowiliśmy wam ją dziś przedstawić.

Okazuje się, że Deborah to ledwie 24 letnia Niemka (nie musimy nawet pisać, jak bardzo byliśmy tym faktem zaskoczeni), która swoją ogromną karierę na Instagramie zrobiła dzięki promowaniu zdrowego trybu życia i odżywiania. Sama zresztą na co dzień zajmuje się fitnessem i poradami zdrowotnymi dla kobiet. Dzięki temu udało jej się zgromadzić naprawdę imponującą rzeszę fanów, która aktualnie wynosi 1 mln.

I stawiamy, że po tym, jak zobaczycie poniższą galerię z fotkami Deborah i zostaniecie olśnieni jej naturalnym urokiem, przybędzie jej kilkuset nowych followersów.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/deborah_tmz/ Piątek 08.09.2017