Cynthia Chavez – piękna Miss Boliwii

Pewnie nigdy nie mieliście powodów, żeby wybrać się do Boliwii. My właściwie też nie, ale właśnie znaleźliśmy co najmniej jeden – olśniewająca Cynthia Chavez.

Boliwia to dość duży kraj, położony w Ameryce Południowej, który jako jeden z dwóch (obok Paragwaju) nie ma dostępu do morza. Naszym zdaniem to całkiem spory problem, zważywszy na to, że brak większych zbiorników wodnych równa się brak plaż. A wiecie co to oznacza? Że tak gorące laski jak Cynthia Chavez, są pozbawione swojego naturalnego środowiska bytowego!

A jeśli inne dziewczyny poza Cynthią są porównywalnie seksowne, to biedni Boliwijczycy muszą się nieźle nagimnastykować żeby zobaczyć na żywo choćby mały kawałek takiego boskiego ciała. Łączymy się z nimi w bólu. I choć internet to tylko namiastka prawdziwego widoku seksownej kobiety, to jednak musi on wystarczyć zarówno Boliwijczykom, jak i nam.

Na szczęście jest on jednak całkiem zasobnym źródłem fotek bardzo, bardzo seksownej Cynthii Chavez, którą właśnie teraz zamierzamy Wam przedstawić.


Cynthia to młodziutka Miss Boliwii, która poza tym, że osiąga niesamowite sukcesy w swoim ojczystym kraju, to dodatkowo jeszcze w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej nieziemskie ciało pojawia się w wielu reklamach i magazynach. Oprócz tego, że dziewczyna jest piękna, jest także dobrze wykształcona – posiada tytuł licencjata socjologii na amerykańskim uniwersytecie Loyoli w Los Angeles.

Jeśli więc dotychczas nie mieliście powodów by udać się do Boliwii, to właśnie znaleźliśmy Wam co najmniej jeden – piękną Cynthię Chavez.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 30.06.2016