Courtnie Quinlan - Brytyjka z Karaibów

Brytyjka kipiąca seksapilem ma karaibskie korzenie i miseczkę DD. To nam wystarcza, by w myślach przenieść się w upalne rejony Ameryki Środkowej i rozgrzać się wizją tarzania po plaży z Courtnie…
courtnie.jpg

Courtnie Quinlan to Brytyjka, ale jej uroda wskazuje na egzotyczne pochodzenie. Jej przodkowie mieszkali na Saint Lucia – karaibskiej wyspie-państwie. Stąd jej duże brązowe oczy, ciemna karnacja i naturalnie pokręcone czarne włosy. Ale i kształty ma lekko latynoskie. Okrąglutka pupa i soczyste piersi pomagają nam przetrwać chłodne dni, bo rozgrzewają niczym herbata z prądem.Ale z jej popiersiem w rozmiarze DD nie zawsze było tak pulchnie. Do 16 roku życia miała płaską klatkę. Pewnego ranka wstała i zauważyła, że ma dwie spore piłeczki pod bluzką. Sama śmieje się, że ktoś jej je podrzucił w nocy.


Do świata modelingu weszła w wieku 18 lat. Wzięła udział w konkursie, w którym główną nagrodą było pojawienie się w kalendarzu charytatywnym. Courtnie stanęła do rywalizacji, by zwiększyć zyski ze sprzedaży, które miały zasilić budżet hospicjum. Wraz z innymi dziewczynami udało jej się wygrać. To dodało jej pewności siebie. Niedługo po tym wydarzeniu jedna z większych agencji modelek zaprosiła ją do Londynu na casting. Ta wystrzałowa laska od razu zasiliła jej szeregi.


W dzieciństwie bawiła się z chłopakami, a do tego problemy z późnym dojrzewaniem nie wskazywały na to, że będzie pozować przed obiektywami i tych samych kolegów z podwórka rozpalać do czerwoności. Mało brakowało, a Courtnie wybrałaby ścieżkę naukową. Uczyła się świetnie, o czym świadczyły jej oceny. Gdy skończyła liceum, dostała propozycję studiowania weterynarii w innym mieście. Była też dobra z matematyki. Jednak nie chciała wyjeżdżać z rodzinnych stron i zostawiać przyjaciół, została więc w Plymouth, gdzie studiowała podologię (dziedzina nauki zajmująca się chorobami stóp).


Jednak gdy Courtnie posmakowała swobody podróżowania i pozowania oraz adorowania przez tłumy, zawiesiła studia, by skupić się na modelingu. Na nasze szczęście, na naukę będzie jeszcze miała czas, a póki ma jędrne i gibkie ciało, powinna nim nas raczyć. A wyćwiczyła je zajmując się gimnastyką i lekką atletyką. Courtnie Quinlan to dziewczyna wielu talentów!

Do tej pory wystąpiła w największych magazynach męskich na Wyspach, m.in. w Loaded, ZOO, Nuts. Jest też laską z trzeciej strony The Sun.


Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/courtnieq Poniedziałek 03.11.2014