Coralie Porrovecchio topless

20-letnia Belgijka ma niesamowite pośladki, które – o dziwo – przyciągnęły naszą uwagę zanim zobaczyliśmy, że pozuje do zdjęć topless. Ale jak przejrzysz galerię jej zdjęć, również zauważysz, że ta dziewczyna robi dużo przysiadów!
Coralie-Porrovecchio.jpg

Ale to z kolei nas nie dziwi, bo Coralie Porrovecchio chce robić karierę w modelingu, zatem musi dbać o swoje ciało. Wychodzi jej to fantastycznie – krągła pupa, jędrne ciało, napięta skóra no i urocza buzia, która - mamy wrażenie - jest tylko zewnętrzną powłoką tego drapieżnego kociaka.

Sesja, w której Coralie Porrovecchio występuje topless to z jednej strony kampania reklamowa znanej Wam już wody, a z drugiej element reality show. Belgijka bierze udział w 8 sezonie programu Aniołki, gdzie laski walczą o sławę i kontrakty modelingowe.

Pochodząca z Brukseli dziewczyna jest finalistką konkursu piękności Miss Belgii 2014, co z pewnością pomogło jej dostać się do programu „Anioły”. Jednak patrząc na jej ciało, obstawiamy, że i bez tego dostałaby się do rezydencji modelek umiejscowionej w Honolulu na Hawajach.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Piątek 19.02.2016