Coco Austin - krągłości żony rapera

Prawdziwość jej pupy sprawdzano ultradźwiękami i okazała się w 100% prawdziwa. Krągłości Coco Austin to jej znak firmowy. Pracuje nad nimi ciężko, ale gdy nimi potrząśnie, jej konto zasilają dolary. Zakochał się w nich legendarny już przedstawiciel gangsta rapu – Ice-T.
coco-austin.jpg

Coco Austin, a właściwie Nicole Austin,  to kobieta – orkiestra. Ma swoją linię seksownej odzieży dla bardziej zaokrąglonych pań, jest modelką już od 16 lat, tańczy, projektuje ubiory no i nie zapominajmy, że od 13 lat jest wierną żoną legendy hip hopu. Ice-T odwzajemnia uczucia wobec swej uroczej żony. Oboje nie wyobrażają sobie świata bez siebie i podpowiadają innym jak utrzymać w łóżku ogień.

W chwili obecnej skupia się na występach scenicznych i tańcu kabaretowym. Pokaz burleski wraz z koleżankami wykona podczas imprezy sylwestrowej w Nowym Jorku. Dużo czasu poświęca też na nagrywanie materiałów instruktażowych fitness, w których podpowiada laskom jak dbać o swoje krągłości, by były w najlepszej formie. Seksowna, obrotna, wierna, pracowita, wysportowana…ma tylko jedną wadę – jest zajęta i to się raczej nie zmieni.

Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/coco Poniedziałek 01.12.2014