Co robi Doda?

Mówi się, że każdy ma swoje pięć minut sławy. Dodzie udało się przedłużyć ten czas o dobrych kilka lat. Dorocie nie upływa lat i nie ubywa urody. Na Instagramie prezentuje wszystko to czym obdarzyła ją... natura.


Kobiet takich jak Dorota Rabczewska jest w polskim showbizmesie niewiele. drapieżna, zadziorna i piękna, wraz z upływem lat nabiera coraz więcej klasy. Niby nic, a jednak, z balonowej lali, skąpanej w pianie nasza Dorota przerodziła się niemal w i ikonę stylu. No, przynajmniej takie plotki chodzą wśród tych, którzy znają się na kobiecym stylu. My znamy się na urodzie.

2016 to dla Dody rok wielkiego powrotu, po latach reaktywowała zespół Virgin, tak ten sam z którym nagrała piosenkę Virgin i uganiała się w hotelu w poszukiwaniu Radka Majdana. Teraz śpiewa o „Niebezpiecznych kobietach”, a piosenka towarzyszy najnowszej produkcji Patryka Vegi. Doda pozostaje jednak Dodą, w teledysku wije się i wypina, tańczy nad skutym w kajdany Tomaszem Oświęcimski, a tańczyć to ona potrafi.Dorota nie próżnuje też w mediach społecznościowych. Aktywna na Snapchacie i na Instagramie wciąż dostarcza męskiej części publiki dużo dobrej treści. Wystarczy zerknąć na kilka pierwszych zdjęć na profilu @dodaqueen, by zrozumieć, że królowa polskiego popu wciąż prezentuje się świetnie, a Dorota nie próbuje ukryć niczego. Może wreszcie czas na kolejną sesję? My nie mielibyśmy nic przeciwko. 
Dodał(a): Aleks Środa 09.11.2016