Brunetka i blondynka w pakiecie

Nie lubimy się ograniczać, dlatego dziś prezentujemy wam nie jedną, a dwie seksowne dziewczyny: Nikki Lund i Cassie Scerbo! Słodka blondynka i uwodzicielska brunetka to duet, który w bikini prezentuje się idealnie!

FFN_BAC_Lund_Scerbo_041915_51716083_midres.jpg

Jeśli lubisz szczupłe, ale dobrze wyposażone niewiasty, na pewno do gustu przypadnie ci ten uroczy duet! Nikki Lund i Cassie Scerbo to koleżanki, które każdy chciałby spotkać na swojej drodze. Szczególnie ubrane jedynie w bikini, podkreślające ich niewątpliwe atuty!

Cassie Scerbo to 25-letnia aktorka, piosenkarka i tancerka amerykańskiego pochodzenia (ale z włoskimi korzeniami), którą możesz kojarzyć przede wszystkim z filmu "Dziewczyny z drużyny 4" lub serialu telewizyjnego "Za wszelką cenę". Z kolei jej blond wersja - równie urodziwa Amerykanka Nikki Lund, która kilka lat temu przekroczyła już 30-stkę, to przede wszystkim producentka i scenarzystka, ale także projektantka odzieży.

Seksowne dziewczyny zostały przyłapane przez paparazzich podczas wypoczynku na gorącej plaży w Malibu. Warto się im przyjrzeć z bliska!
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Poniedziałek 20.04.2015