Bruna Tuna – bardzo seksowna Brazylijka

Te brazylijskie modelki! Nie wiem jak Wy, ale my je wprost uwielbiamy i za nimi szalejemy. Wszystkie tak hojnie wyposażone przez naturę, są czystym uosobieniem kobiecości i seksu. Bruna Tuna jest tego doskonałym przykładem.
FFN_tuna_052216_bacff_52069434_midres.jpg

To już nie pierwszy raz kiedy prezentujemy Wam tę gorącą Latynoskę. Ale nie sądzę byście byli tym faktem zmartwieni, bo takie jędrne i krągłe kształty, można oglądać na okrągło.

Mimo że my znamy Brunę Tunę tak dobrze, to wciąż pozostaje ona dość anonimową modelką w Internecie. Nie możemy jednak dociec dlaczego.Zapewne musi to mieć coś wspólnego z jej osobistą niechęcią do robienia wokół siebie szumu, bo jak inaczej wyjaśnić to, że świat modelingu jeszcze nie docenił tego megaseksownego ciała? Przecież z takimi atrybutami Bruna byłaby w stanie osiągnąć wszystko!

Spójrzcie tylko na te pośladki, godne tytułu Miss Bumbum, albo na te piersi, na tę twarz, albo na opaloną skórę! A wszystko to odziane w skąpe, niebieskie i kuszące bikini. Od tego wprost nie sposób oderwać wzroku. Zresztą wcale nie mamy takiego zamiaru. A i Was zachęcamy do ponownego zapoznania się z jej pięknym ciałem.

POLECAMY TEŻ MATERIAŁ O ZABAWACH BOGATYCH DZIECIAKÓW Z LONDYNU

Lamborghini czy Ferrari? Problemy współczesnego świata...

Opublikowany przez Esquire Polska na 25 maja 2016


Dodał(a): Tomek Makowski Poniedziałek 23.05.2016