Brittanya Razavi - wydziarany rudzielec

Brittanya to wydzierany kociak. Ale nie kanapowiec, a prawdziwy drapieżnik. Jest charyzmatyczna, wyrazista i stanowcza. W swojej kartotece ma odsiadkę za pobicie przy użyciu…kielicha alfonsa. Na szczęście ten epizod ma już dawno za sobą i ciesząc się wolnością, może nadal wklejać gorące foty na Instagramie.
brittanya.jpg

29-letnia Brittanya O`Campo znana również jako Brittanya Razavi swego czasu była jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek reality show w USA. Zapewne ze względu na latynoską urodę, wielkie piersi, krągły tyłeczek, liczne tatuaże i charakterystyczne kolczyki w policzkach.

Pierwszy z programów, The Rock of Love Bus, miał wyłonić dziewczynę odpowiednią dla wokalisty grupy Poison – Breta Michaelsa. 25 gorących lasek zabiegało o względy frontmana kapeli glam metalowej, ale wygrać mogła tylko jedna. Dziewczynom zależało na fejmie, więc producenci reality show zgromadzili bardzo dużo pikantnego materiału….Jednak Brittanya O`Campo wyleciało dość szybko, bo gorący latynoski temperament nie pozwalał jej siedzieć cicho, gdy ktoś obrabiał jej tyłek. Niezły tyłek. Doszło do rękoczynów, a wydziarana laska musiała pół roku spędzić za kratami. Jednak nie złamało jej to i dziewczyna po wyjściu nadal robiła szum wokół siebie, by pozostać na fali.

Obecnie jest współwłaścicielką marki Brittanya 187 produkującą ciuchy dla zadziornych lasek. Skąpe sukienki, seksowne bikini, opięte spodnie, transparentne bluzeczki oraz lateks i skóra. Czyli wszystko, co kojarzy się z tym zmysłowym rudzielcem.


Dotychczas ozdobiła okładki kilkudziesięciu magazynów dla facetów, o tematyce MMA, tatuatorskich, a jeden z nich to czeski  Tattoo Magazine. Wcześniej była tancerką go-go, zatem wie jak uwodzicielsko rozbujać swoje krągłości.Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/brittanya187 Piątek 14.11.2014