Blond piękność - Rhian Sugden

Ona pokazuje dlaczego mężczyźni wolą blondynki. Zresztą pokazuje wszystko, bo zarabia na życie pozowaniem w bieliźnie.

Rhian Sugden jest profesjonalną modelką. Jedną z tych, które lubimy najbardziej, bo występuje w bieliźnie. Nie wstydzi się swego ciała i wie, jak rozbudzić wyobraźnię mężczyzn.

Ma 30 lat, ale czas obchodzi się z nią bardzo łaskawie. W trakcie swojej stosunkowo krótkiej kariery zdążyła podbić świat modellingu. Pozować zaczęła w 2006 roku, mając 20 lat. Od tamtej pory pojawiała się na okładkach magazynów dla panów i okazjonalnie gościła w „The Sun”.

Nie spoczęła na laurach, bo samo pozowanie jej nie wystarczało. W 2011 roku wystąpiła w komedii Danny’ego McBride’a „Wasza wysokość”. Wcieliła się w leśną kobietę, więc jeśli widziałeś film, a jej nie pamiętasz, to nie martw się. To była mała rólka.

Rok później wraz z innymi gwiazdami zamieszkała w domu Wielkiego Brata. Niestety nie przypadła publiczności do gustu, bo odpadła już po dwóch tygodniach.

Co jest nieco dziwne biorąc pod uwagę, że kiedy pojawiła się w filmiku internetowym dotyczącym męskiej świadomości na temat raka, obejrzało ją ponad 8 milionów osób.


Bo prócz tego, że lubi eksponować swoje wdzięki jest również aktywistką. Pracuje jako ambasadorka Male Cancer Awareness Charity - organizacji charytatywnej, zajmującej się poszerzaniem świadomości mężczyzn na temat raka.  

Udziela się również w schronisku dla zwierząt w Manchesterze. Pracę wykonuje bezpłatnie, gdyż jest wielką miłośniczką zwierząt. Sami chcielibyśmy, żeby się nami zaopiekowała. Miseczki E nie spotyka się przecież codziennie.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/rhiansuggers Środa 22.02.2017