Bianca Anchieta - bikini fitness

Na fejsie jej zgrabne ciało podgląda ponad milion osób! Na instagramie, podąża za nią 560 tysięcy osób. Patrzymy na jej ciało i również zaczynamy subskrybować jej profile
bikini fitness

Bianca Anchieta to modelka z kategorii bikini fitness. To wysportowane dziewczyny, lubiące spocić się w gymie, a do tego uwielbiające obnażać się do zdjęć. Jak już porządnie się zmęczą w siłowni, pstrykają sobie samojebki w lustrze, by uwiecznić postępy w rzeźbieniu ciała. Ta Brazylijka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych fit lasek.


Ta przodowniczka nurtu bikini fitness ma 20 lat i nie może żyć bez ćwiczeń. Dziennie katuje swoje ciało przez trzy godziny. Przestrzega również ścisłej diety, a także poddaje się zabiegom ujędrniającym. A wszystko wisiało na włosku. W 2011 roku połamała kość strzałkową. Naprawiano ją tytanowym prętem i śrubami. Przez kilka miesięcy Bianca Anchieta nie mogła chodzić o własnych siłach.

Jednak zawzięła się i dziś zbiera tego owoce. Reklamuje suplementy, stroje kąpielowe, odzież sportową i podróżuje po całym świecie motywując dziewczyny do dbania o własne ciało. My właśnie dostaliśmy kolejny powód, by wybrać się na tegoroczny Mundial do Ameryki Południowej!
Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/anchietabianca Poniedziałek 07.04.2014