Ashley Alexiss - kształtna modelka

Ashley Alexiss pokazuje, jak powinna wyglądać prawdziwie kobieca sylwetka. Seksowne kształty, śliczna buzia, dobre serce i przedsiębiorcza głowa - ta amerykańska laska godnie reprezentuje swój kraj na naszych łamach!
ashley-alexiss.jpg

Ashley Alexiss to modelka i projektantka kostiumów kąpielowych. Przesympatyczna dziewczyna z USA zjednała sobie fanów nie tylko swoimi pełnymi, kobiecymi kształtami, ale i pozytywną energią i prawie zawsze obecnym uśmiechu na twarzy. Tej dziewczyny nie da się nie lubić. I nie da się na nią patrzeć z obojętnością…

DSC_1533.jpg

Niedługo wypuści swoją kolekcję strojów kąpielowych „Alexiss” dla dziewczyn z większymi pupami. A zaczęło się od tego, że jej fanki pytały, co ma na sobie na poszczególnych zdjęciach z sesji. Ashley długo nie myślała i uruchomiła swój biznes. Można powiedzieć, że ruszyła nie tylko głową, ale i tyłeczkiem. Ale nie tylko pupę ma pełną. Krągły biust to również znak rozpoznawczy Ashley Alexiss. Również i nim ruszyła, ale tym razem w ramach akcji przeciw rakowi piersi.

DSC_2023.jpg

Jednak nie jest tak, że ta gorąca blondynka nie reprezentuje nic poza kobiecymi kształtami. Studiuje marketing w biznesie oraz public relations. Ma też dobre serce – przygarnęła zagubionego psa, któremu nadała imię Todd. W wolnym czasie chodzi z nim na spacery, podróżuje i spędza czas z przyjaciółmi i rodziną, bo relacje międzyludzkie są dla niej bardzo istotne.

DSC_2097.jpg

Ashley Alexiss sama pewnie nie wie, w ilu sesjach zdjęciowych brała udział, ale pojawiała się w znaczących pismach jak Playboy, American Curves, and American Honey Whiskey. Wśród czytelników tego pierwszego zdobyła tytuł Miss Social in 2011 dla najbardziej seksownej laski mediów społecznościowych. My w tym roku przyznajemy jej naszą koronę dla najseksowniejszej dziewczyny o tak kobiecych kształtach!

DSC_1539.jpg
DSC_1665.jpg
DSC_2041.jpg
photo.jpg
fot.: Randall Photography

Dodał(a): pinky / fot.: Randall Photography / Shandrew PR Czwartek 22.01.2015