Andrea Bolbea – była Dana Bilzeriana

W przypadku Dana Bilzeriana tak naprawdę bardzo trudno mówić, że jakaś laska jest jego byłą, ponieważ żadna z nich nie zdołała nawet zasłużyć na miano jego dziewczyny. Andrea była jednak tego miana najbliżej, a więc z powodzeniem można nazwać ją eks Dana Bilzeriana.

Wśród tabunów bezimiennych lasek przewijających się przez łóżko i instagramowy profil Dana Bilzeriana, to właśnie Andrea Bolbea pojawiała się tam najczęściej i najbardziej regularnie. Pojawiała się tam tak często, że w internecie zyskała nawet miano dziewczyny Bilzeriana.

Czy była nią faktycznie, trudno powiedzieć, ponieważ w słowniku tego playboya słowo „dziewczyna” może znaczyć zupełnie coś innego niż w słownikach innych mężczyzn. Coś jednak musiało być na rzeczy, bo sam Bilzerian ponoć przyznał, że byli parą przez rok, o czym zresztą pisaliśmy TUTAJ.

Bez względu jednak na to jaka jest prawda, pogłoski, plotki, domysły i kilkanaście fotek na Instagramie największego playboya Ameryki wystarczyło, by wprowadzić Andreę Bolbeę (Andreę Cristinę) do ekstraklasy gwiazd mediów społecznościowych i uczynić z niej sławną modelkę.


Oczywiście nie tylko znajomość z Bilzerianem do tego doprowadziła, ale także jej boskie walory. Andrea ma bowiem wymiary 86-60-89, miseczkę B oraz olśniewającą buzię i przepiękny, urzekający uśmiech.

Wszystko to doprowadziło do tego, że profil Andrei na Instagramie śledzi obecnie 1,3 mln osób, a kolejne oferty kontraktów reklamowych zalewają jej skrzynkę mailową. Zresztą, sami z chęcią ujrzelibyśmy ją na okładce naszego magazynu…
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 19.09.2016