Ali Lee - piosenkarka, fit laska, modelka

Oszałamiające ciało zawdzięcza ciężkiej pracy, a świetny głos dobrym genom i ciężkiej pracy. Przed Wami Ali Lee – piosenkarka i fit laska o wielu talentach, których część możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach.
ali-lee-otw.jpg

Ali Lee już jako mała dziewczynka uprawiała gimnastykę i zbierała baletowe szlify. Do tej pory tańczy, ale jest to jej potrzebne do teledyskowych choreografii lub układów koncertowych. Ale zanim została wokalistką, podbijała kluby go go w Atlancie. Podobno nie miała sobie równych.

Jednak podśpiewując pod prysznicem, uwierzyła w swój głos i dołączyła do zespołu muzycznego złożonego z dziewczyn. Nie potrwało to zbyt długo, bo Ali była zbyt silną osobowością, by kryć się w czyimś cieniu i postanowiła rozpocząć karierę solową. Jej utwory z mniejszym lub większym powodzeniem wskakują na listy przebojów, ale Ali się nie poddaje i tworzy dalej.Drugą jej pasją jest fitness. Ćwiczy codziennie, a jeśli nie może, to znajduje sobie aktywność, podczas której może się porządnie spocić. Mówi, że uprawia sport, bo to działa prozdrowotnie nie tylko na ciało, ale i umysł. Łatwiej jej się wtedy tworzy. Jednak mimo takiej figury i reżimu treningowego, ta fit laska nie katuje się dietami, bo umie złapać balans między zdrowym, a przyjemnym menu. Nie unika lodów czy pizzy, ale nie przesadza z tego typu jedzeniem.Ali Lee z racji swojej urody, figury i sposobu na życie, jest również modelką. Miała publikacje w wielu męskich magazynach, m.in. w: Muscle and Fitness, Muscle and Fitness Hers, Maxim, Esqiure, FHM.  

Lubi facetów pewnych siebie i dowcipnych. Takich, którzy rzucają jedno spojrzenie i zniewalają kobietę, rozbierając ją w myślach. Partner powinien być uczciwy, mądry i dalekowzroczny myślący o przyszłości. Czyli bez udziwnień.Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: Shandrew PR Piątek 13.03.2015