Alexandra Daddario - zobacz najpiękniejsze oczy na świecie

Aktorka Alexandra Daddario zwyciężyła w dość nietypowym plebiscycie. Została bowiem uznana za posiadaczkę…najpiękniejszych oczu na świecie.

Zestawienie przygotował popularny w USA portal ranker.com. Serwis został założony w 2009 roku i w przeciwieństwie do amerykańskich projektantów mody pracujących w Polsce, istnieje i zarabia niezłe pieniądze. Miesięcznie odwiedza go 40 milionów użytkowników, którzy rocznie generują 22 mln dolarów przychodu.

CZYTAJ TAKŻE: NAGIE ZDJĘCIE JENNIFER ANISTON NA AUKCJI. DOCHÓD NA SŁUSZNY CEL

Portal specjalizuje się w organizowaniu wszelkiego rodzaju rankingów: od najlepszego odtwórcy roli Batmana po miejscówki z doskonałymi mlecznymi koktajlami. W tym szacownym bałaganie znalazło się dla Alexandry Daddario, którą okrzyknięto osobą z najpiękniejszymi oczami na świecie.Gwiazda jest znana z takich produkcji „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna", "Percy Jackson: Morze potworów", "San Andreas" oraz "Baywatch. Słoneczny patrol". Fani muzyki mogą kojarzyć ją z teledysków grup Imagine Dragons i Maroon 5. 

Trzeba przyznać, że nie można pozostać obojętnym wobec jej niesamowitego spojrzenia. Olbrzymie, jasnoniebieskie oczy w ciemnej oprawie robią piorunujące wrażenie, które na jej profil na Instagramie przyciąga miliony użytkowników.To nie pierwszy raz, kiedy uroda pochodzącej z Nowego Jorku aktorka została zauważona i dostrzeżona w tego rodzaju rankingach. Alexandra Daddario w 2012 roku zajęła trzecie miejsce na liście 100 najpiękniejszych twarzy w zestawieniu Independent Critics.

Nic, tylko patrzeć. Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Wtorek 30.06.2020