52-letnia gwiazda Playboya znów się rozebrała. Wciąż zachwyca

Donna D’Errico kwitnie. Choć mogłoby się wydawać, że rozdział króliczka i „Słonecznego patrolu” ma już za sobą, to nic bardziej mylnego. Co więcej, wygląda jeszcze lepiej niż w latach 90.!

Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na którym za jej jedyny strój to ściekająca czerwona farba. A to wszystko oczywiście w słusznej sprawie – w tej sposób aktorka i modelka wsparła akcję Painted Princess Project, którego celem jest zebranie funduszy dla organizacji A21 walczącej z handlem żywym towarem.

Efekty sesji zostaną wydrukowane w limitowanym nakładzie a następnie wystawione na sprzedaż. Cały dochód zasili konto wspomnianej fundacji. Wcześniej Donna D’Errico angażowała się w walkę o prawa zwierząt.


Największym sukcesem w karierze aktorki był występ w „Słonecznym patrolu” – łącznie pojawiła się w 44 odcinkach kultowego serialu. Wkrótce widzowie będą mieli okazje ja zobaczyć w filmie „Escape from Area 51”, gdzie wcieli się w seksowna wojowniczkę z kosmosu. Zapowiedziała również swój udział w obrazie „116 McDougal”.


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Czwartek 20.02.2020