Stadiony na mundial

12 czerwca startuje mundial. Impreza na którą czeka cały świat. Przynajmniej jego brzydsza część. Zanim usłyszysz pierwszy gwizdek, odpalisz pierwsze piwko, poznaj stadiony na których chłopaki będą uganiali się za Brazucą – oficjalną piłką brazylijskiej imprezy
największy sztadion świata


W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami imprezą Google umożliwiło kibicom całego świata obejrzenie pięknych aren, na których będą zmagać się piłkarze. Teraz każdy może zajrzeć w głąb wszystkich stadionów. Mundial odbędzie się w 12 miastach: Belo Horizonte, Brasilia, Cuiaba, Curitiba, Fortaleza, Manaus, Natal, Porto Alegre, Recife, Rio de Janeiro, Salvador, Sao Paulo. Po 64 meczach poznamy najlepszą drużynę globu. Faworytami są gospodarze, Niemcy oraz obrońcy tytułu - Hiszpanie. Kto wygra? Na pewno nie nasi!


Grupa A
Brazylia, Chorwacja, Meksyk, Kamerun

Grupa B
Hiszpania, Holandia, Chile, Australia

Grupa C
Kolumbia, Grecja, WKS, Japonia

Grupa D
Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy

Grupa E
Szwajcaria, Ekwador,  Francja, Honduras,

Grupa F
Argentyna, Bośnia i Hercegowina, Iran, Nigeria

Grupa G
Niemcy, Portugalia, Ghana, USA

Grupa H
Belgia, Algieria, Rosja, Korea Południowa

Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.

Dodał(a): Johny B. Piątek 06.06.2014