Seksowna kowbojka - jak dojechać byka?

Po rozluźnionych mięśniach widać, że trochę czasu w barze spędziła. A właściwie przy barze. To było jej kluczem do sukcesu, gdyż gibkie ciało lepiej poddawało zwrotom i amortyzowało hamowanie.
laska-byk.jpg

Rzecz działa się w barze Tequilla Ranch w hotelu z kasynem Hard Rock w Fort Lauderdale na Florydzie. Zgrabna laska wskoczyła na mechanicznego byka i dojechała go tak, jak jeszcze nigdy  nawet żaden Teksańczyk nie widział. Można to jedynie porównać do seksownego twerku.

Oczywiście, prócz rozluźnionych mięśni, ważne były jej osobiste atrybuty w postaci silnych ud, zręcznych bioder i gibkiego, umięśnionego brzucha. Dziewczyna wiła się na rozgrzanym już do czerwoności byku, który zachowywał się jakby chciał nerwowo zerknąć za siebie, by również nacieszyć oczy.


I nawet jeśli laska nie jest w negliżu, to jej umiejętności kręcenia bioderkami i utrzymania się w siodle rozpalają bardziej niż najbardziej skromne stringi…

Jak ujarzmić mechanicznego byka:
1. Zaciśnij uda.
2. Rozluźnij tułów.
3. Obserwuj głowę byka, by wiedzieć, w którą stronę nastąpi zwrot.
4. Wychyl się do tyłu, gdy byk pikuje głową w dół i pochyl w przód, jeśli mechaniczne zwierzę obniży tyłek.
5. Gdy byk robi gwałtowne zwroty na boki, rozluźnij ciało i daj się przeciągnąć w odpowiednią stronę, ale amortyzuj zatrzymanie odpowiednio wczesnym hamowaniem, czyli miarowym spięciem ciała w momencie kolejnego zwrotu.
6. Nagraj filmik i wyślij nam jeśli jesteś seksowną laską. Resztę puszczaj do internetu. Youtube filmy śmieszne przyjmie w każdej ilości.Dodał(a): carlo Czwartek 21.08.2014