Robert Lewandowski zainwestował w nowy biznes

Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium kupił część udziałów w sklepie piłkarskim Zgoda FC.

lewy.jpg

Dzięki kontraktowi wiążącego go z Bayernem Monachium, a także współpracy reklamowej z wieloma firmami (np. Gilette) Robert Lewandowski jest bez wątpienia najlepiej zarabiającym polskim sportowcem. W rankingu sporządzonym w 2017 roku przez „Super Express” Lewandowski znalazł się na pierwszym miejscu, zdecydowanie wyprzedzając Marcina Gortata i Agnieszkę Radwańską.

Źródła dochodów polskiego napastnika nie sprowadzają się jednak wyłącznie do wyżej wymienionych. Lewandowski ochoczo bowiem inwestuje swoje ciężko zarobione pieniądze, nie ograniczając się jedynie do firm związanych z piłką nożną. Media co jakiś czas informują o nowych inwestycjach „Lewego”, który w przeszłości inwestował między innymi w serwis ślubny, internetowy bazar, porównywarkę salonów kosmetycznych oraz firmę zajmującą się analizą SEO.

Najnowszy biznes, w którym Lewandowski postanowił wykupić część udziałów jest jednak zdecydowanie bliższy temu, z czym przeciętny człowiek kojarzy Roberta. Chodzi o Zgoda FC – sklep zajmujący się sprzedażą akcesoriów piłkarskich. Przemysław Alberski, który jest jego założycielem, nie kryje zadowolenia z takiego obrotu spraw: „3 lata temu pomysł na ten sklep był tylko w mojej głowie. Dziś gramy w Lidze Mistrzów”. Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.facebook.com/ZgodaFC/ Poniedziałek 19.03.2018