Lewandowski ma zmienić klub. Szykuje się podpisywanie kontraktu

Gwiazda Bayernu Monachium i najlepszy zawodnik naszej reprezentacji (większość śmiało powiedziałaby, że i na świecie) najprawdopodobniej niedługo rozstanie się z Bayernem Monachium. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, szczególnie ze względu na to, że Roberta łączono już z większością topowych, europejskich klubów, to w tym wypadku wszelkie znaki wskazują na przyszły transfer.
Zrzut ekranu 2022-04-12 o 14.13.44.png

Robert kiedyś wspominał o potencjalnej grze w USA, jednak najwidoczniej plan się zmienił. Teraz mówi się o odpisaniu kontraktu z FC Barceloną. O decyzji miał już poinformować władze swojej obecnej drużyny. 

Obecny kontrakt naszego napastnika z Bayernem Monachium obowiązuje do czerwca 2023 r. Choć wydaje się, że do tego momentu pozostało wiele czasu, Robert musi stosunkowo szybko podejmować decyzje. Wszystko zależy od warunków, jakie postawi lider niemieckiej Bundesligi i czy zaakceptuje je FC Barcelona. W takim przypadku Robert Lewandowski mógłby odejść z klubu już w najbliższym okienku transferowym. Jeśli będzie musiał czekać, kontrakt wygaśnie, a Bayern nic nie zarobi na swoim najklzepsym snajperze.

O decyzji Roberta Lewandowskiego poinformowali dziennikarze TVP, którzy przekonują, że Robert wkrótce podpisze umowę z nowym klubem. W ostatnim czasie napastnik Bayernu miał odbyć telekonferencję z władzami FC Barcelony i dojść z nimi do porozumienia. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / twitter.com Wtorek 12.04.2022