Ilu partnerów to za dużo?

Z iloma kobietami spałeś w życiu i w efekcie, czy można powiedzieć o Tobie, że jesteś rozwiązły? Naukowcy odpowiedzieli na to pytanie i wyznaczyli magiczną granicę między względną czystością, a kompletną rozpustą.
couple-731890_640.jpg

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy istnieje jakiś punkt, w którym kobieta, usłyszawszy ile lasek zaliczyłeś w swoim życiu, walnie Cię w twarz i zwyzywa od najgorszych rozpustników? Nawet jeśli nie, to nic nie szkodzi, bowiem taka wiedza przyda się każdemu mężczyźnie, bo a nuż, potencjalna „życiowa wybranka serca” będzie miała coś przeciwko temu, że przez ostatnie lata nie żyłeś w celibacie.

Naukowcy z Superdrug Online Doctor przebadali 2 tys. osób z USA i Europy, by dowiedzieć się właśnie, jaka liczba seksualnych partnerów jest akceptowalna dla mężczyzn i kobiet.

Jak można się tego było spodziewać faceci są nieco mniej liberalni. Ich zdaniem nadmiernie puszczalską laską można nazwać tę, która przespała się z 14 kolesiami i więcej. Kobiety są w tym przypadku nieco bardziej tolerancyjne i za przesadnego łowcę szparek uznają faceta, który poszedł do łóżka z 15,2 kobiet.

Obie płcie były natomiast zgodne co do idealnej liczby seksualnych partnerów w ciągu całego życia. Wynosiła ona około 7-8.

sexual_sentiment_by_gender.jpg

Ciekawe natomiast jest też zestawienie pokazujące, jaki procent osób byłby w stanie zakończyć związek, właśnie ze względu na zbyt dużą liczbę kochanków drugiej połówki. 9 proc. osób stwierdziło, że byłoby to bardzo prawdopodobne, a aż 21, że prawdopodobne.

too_many_partners.jpg

A więc teraz już wiesz, czy możesz myśleć o sobie jak o rozpustniku, czy może jak o względnym „wtrzemięźliwcu”. Przy okazji możesz też przemyśleć, czy chcesz, by Twoja partnerka o tym również wiedziała.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Superdrug Online Doctor Piątek 22.07.2016