Dziewczyny

Środa 20.06.2012, carlo

Jak zostać Miss Euro 2012?

Natalia Siwiec w wywiadzie dla onet.pl mówi, że jej kariera wystrzeliła na wyżyny po sesji dla CKM

siwiec otwarcie.jpg
Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Na punkcie Natalii Siwiec oszalał cały świat! Została okrzyknięta najpiękniejszą kibicką polskich mistrzostw, a niektórzy swatają już ją z Cristiano Ronaldo. Wszystko za sprawą dużego dekoltu, który wyeksponowała podczas meczu Polska – Rosja na Euro 2012. Oczywiście również dlatego, że Natalia Siwiec, to jedna z najpiękniejszych Polek, a ze swoim ciałem czuje się świetnie. Mimo, że kokieteryjnie zaprzecza. Sami jednak zobaczcie, że nasza modelka w tej kwestii się myli.

Debiutancka sesja Natalii w CKM


Natalia Siwiec w trakcie meczu Polaków została wypatrzona przez fotografów i `opstrykana` ze wszystkich stron. Dużo czasu nie minęło aż cały świat pozazdrościł nam tego Skarbu Narodowego.


Gdy dziennikarze zaczęli przeszukiwać czeluści internetu, natknęli się na sesje Natalii Siwiec dla CKM. W obszernym wywiadzie dla onet.pl modelka opowiada jak jej życie zawodowe nabrało tempa: - Chodziłaś na castingi? Wysyłałaś zdjęcia do agencji? - I to, i to. Wszystko jednak ruszyło, kiedy jedna z moich sesji ukazała się w magazynie "CKM". To było jakieś osiem czy dziewięć lat temu. Wraz z tą publikacją, zaczęłam otrzymywać kolejne propozycje. (…) Wysyłałam zdjęcia po agencjach, ale nic jednak nie wychodziło. I wtedy nagle bach! Moje zdjęcia w jednym z magazynów i wszystko zmieniło się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pojawiały się co rusz kolejne propozycje, a ja z nich korzystałam. Zaczęłam w ten sposób pracować na swoje nazwisko i wyrabiać swoją markę.

Rozkręć swoją przygodę z modelingiem – załóż konto i uzupełnij portfolio na CKM.PL.


Moja figura to zasługa seksu - twierdzi Natalia w tym wywiadzie