Transkrypcje

Awatar trans358 W serwisie od: 25.03.2019
Transkrypcje nagrań to wyjątkowo wyczerpująca i nudna i wymagająca praca, gdy dysponujesz jakieś nagrania do przepisania na tekst, nie posiadasz również doświadczenia w przepisywaniu tekstów, nie lepiej jest marnować naszego czasu oraz sprawdzać swoich sił przy transkrypcji nagrań, i zatem spośród racji na to, że szybciej oraz taniej można toż przekazać fachowcom, jacy w niezwykle krótkim momencie są w kształcie przerobić każdą ilość nagrań. Lepiej obecny etap poświęcić na rzecz pożyteczniejszego, albo także przełożyć się swoim zawodowym działalnościom także w obecnym terminie zrobić kilka razy tyle prowadząc swoją książkę.

Ceny za transkrypcje nie są na tyle wysokie, ażeby próbować je prowadzić na swoją rękę. Wystarczy zaznajomić się z propozycją firmy działającej przepisywanie. Możemy tam między innymi ogarnąć, że stworzenie na przykład 2 godzin wywiadów pochłonie im kilka godzin. Przemyśl teraz ile ci zajmie przeprowadzenie tych dwóch godzin? Cały tydzień? Dwa tygodnie? Dlatego warto dwukrotnie się ponad tym pzremśleć
czyli nie lepiej powierzyć takie działanie fachowcom?

Jakie materiały robimy? Robimy między innymi przepisywanie wywiadów w języku krajowym oraz w języku angielskim. Realizujemy transkrypcje na tekst focusów, nagrań idi lub po prostu transkrypcje na sprawy prac doktorskich. Przepiszemy praktycznie wszystko. Wykonujemy i wywiady psychologiczne, wywiady etnograficzne, nagrania socjologiczne warto już teraz poznać naszą ofertę.

Ceny za przepisywanie nagrań chodzą do najprostszych na bazarze, cena zrealizowania 2 godzin materiału tworzy się od 200 zł, jeśli tobie wykonanie tych dwóch godzin zabierze tydzień lub dwa? To pewnie już znasz co przygotować ze swoimi wywiadami. Lepiej zgłoś się do nas od razu również nie czekaj więcej także nie zastanawiaj się, bo kiedy widzisz poza nie stanowi przydatna świeczki.
Dodano: 2019-03-25 14:35:40 | Cytuj | Zgłoś naruszenie

Odpowiedz w wątku

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać wpis.