prywatny detektyw

Awatar cezzy100 W serwisie od: 27.03.2018
Niestety, nierzadko zdarza się, że ktoś ma romans z bliską przyjaciółką rodziny. Z tego powodu śledczy i prawnicy doradzają swoim klientom, aby nie zwierzyli się nikomu z powodu podejrzeń o niewierność - nawet ich rodzice, którzy mogli niechcący pozwolić, by przeszedł na współmałżonka. Następnie współmałżonek może nawet wynająć własnego badacza, aby ustalić, czy ma miejsce inwigilacja. Gdyby tak się stało, małżonek byłby tak ostrożny, że byłoby prawie niemożliwe zebranie jakichkolwiek dowodów, które mogłyby pomóc w późniejszej sprawie sądowej.
Kto wynajmuje prywatnego detektywa?

Często mąż lub żona podejrzewa, że ​​ich małżonek oszukuje i zatrudnia prywatnego detektywa przed skonsultowaniem się z adwokatem. Zazwyczaj jest to błąd. Istnieją zasady dotyczące poufności i przywilejów w Północnej Karolinie, więc informacje są często lepiej chronione, jeśli adwokat zatrudnia P.I. w imieniu klienta. Kiedy umowa jest zawierana między adwokatem a badaczem, wszelkie materiały stworzone w ramach przygotowań do procesu mogą być chronione przed odkryciem przez stronę przeciwną jako "produkt pracy adwokackiej".

Z tego powodu wskazane jest, aby klient najpierw skonsultował się z prawnikiem. Kancelarie rodzinne mogą polecić renomowanych prywatnych detektywów, którzy są nie tylko profesjonalni, ale posiadają wiedzę na temat przepisów prawnych. Nie będą zbierać żadnych dowodów nielegalnie, które mogłyby podważyć sprawę rozwodową, i dostarczą bardzo szczegółowych raportów, które pomogą adwokatowi przedstawić gruntowną sprawę w sądzie.
Co robisz z zebranymi informacjami?

W niektórych okolicznościach jednak dowody zebrane przez detektywa w Gdańsku nie będą pomocne w sprawie rozwodowej. Adwokat może doradzić klientowi, czy warto wydać pieniądze na P.I. przed dokonaniem tej inwestycji. Na przykład, jeśli para pozostaje w związku małżeńskim tylko od roku, jeśli klient zarabia zbyt dużo, aby otrzymać alimenty, lub jeśli strony nie zarabiają wystarczająco dużo, aby zapłacić alimenty, może nie być użyteczne przedstawianie dowodów w sądzie od badacza. Podczas gdy klient może chcieć zatrudnić P.I. ze względów emocjonalnych ważne jest, aby skonsultować się z prawnikiem, aby dowiedzieć się, czy byłoby naprawdę pomocne z prawnego punktu widzenia.
Dodano: 2018-10-19 13:35:43 | Cytuj | Zgłoś naruszenie

Odpowiedz w wątku

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać wpis.