Wybierz się na safari, nie wychodząc z domu

Safari w Parku Narodowym Krugera już czeka, żebyś mógł je odwiedzić. Jeśli boisz się dzikich zwierząt, bez obaw żadne z nich cię nie ugryzie. Podróż odbywa się wirtualnie dzięki specjalnym kamerom 360.
safari.jpg
Wycieczki do odległych miejsc na całym świecie nie są dostępne dla wszystkich. Natomiast przez pandemię COVID-19 podróżowanie w niektóre miejsca stało się wręcz niemożliwe.

Na szczęście są globtroterzy, którzy zwiedzają najciekawsze zakątki świata, a przy okazji nagrywają je zaawansowanym sprzętem. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak wygląda prawdziwe safari. Warto jednak też sprawdzić filmiki z innych miejsc i np. pomedytować z mnichem w Tybecie.

W jednym z nagrań podróżnicy z Virtual Travel wybrali się do Afryki i nagrali swoją przeprawę przez tamtejszą sawannę. Po drodze spotkali kilka dzikich zwierząt. Wsiadając – oczywiście wirtualnie – do ich fury, możesz wybrać się na przejażdżkę po safari.Po drodze spotkasz m.in. nosorożce, żyrafy czy antylopy. Tylko lepiej nie wysiadaj z samochodu, bo przypadkiem możesz wdepnąć w niespodziankę, którą zostawił po sobie nosorożec.
safari2.png


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Piątek 26.06.2020