Dzięki tej masce w końcu będziesz mógł się uśmiechnąć

Patrzysz jej w oczy, ale nie masz pewności czy się uśmiecha? Wszystko przez maskę, która zasłania pół twarzy. Dodać do tego jeszcze okulary przeciwsłoneczne i mamy kompletny tryb incognito. Amerykanie stworzyli maskę, która rozwiązuje ten problem i chroni przed wirusami.
Light Warrior L1 .png
Amerykańska firma Solight Design stworzyła maseczkę SEEUS95, która jest świetną alternatywą dla osób, które nie chcą ukrywać swojego uśmiechu. W przeciwieństwie do standardowych egzemplarzy z oznaczeniem N95 jest ona całkowicie przezroczysta.

Dodatkowo ta nowatorska maska jest wielokrotnego użytku i co ciekawe, nie ma żadnych gumek, które uwierają cię w uszy. Została ona wykonana z elastycznego silikonu i ma specjalną samoprzylepną powierzchnię, dzięki której nie oderwie się od twarzy. Posiada także warstwę chroniącą skórę, którą wykorzystuje się przy leczeniu oparzeń lub redukcji zmarszczek.SEEUS95 oprócz zasłaniania twarzy zapewnia także dodatkową ochronę. Dzięki wymiennym filtrom wykonanym z naturalnych materiałów takich jak bambus, jedwab, nanosrebro i węgiel aktywny jest ona antybakteryjna i antywirusowa.

Firma aktualnie pozyskuje środki na wprowadzenie swojego rozwiązania na rynek komercyjny. W tym celu zorganizowano zbiórkę na Kickstarterze. Cena tej maski, która sprawi, że znów będzie widać twój uśmiech na wynosić 59 dolarów (ok. 220 zł).


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Solight Design Czwartek 03.09.2020