Wyszukuj: frazy którekolwiek ze słów
Występuje: w tytule w treści w tytule lub treści
 • Artykuły dla frazy : prototyp Lexusa

  • Koncept od Lexusa

   Koncept od Lexusa

   Przy okazji wystawy motoryzacyjnej w Sydney Lexus pokazał futurystycznego LF – LC w wersji Blue, mającej nawiązywać do koloru kamieni występujących w kraju kangurów. Wbijaj na fejsa Po raz pierwszy Japończycy pokazali LF-LC w styczniu w Detroit, wtedy jednak był czerwony jak cegła. Auto zrobiło wielką furorę, a sama marka nie…
  • Rower od Lexusa

   Rower od Lexusa

   Pedałami kręć trendowo Rewolucyjne koszulkiZrobisz tak na hybrydowym rowerku firmy Lexus. Konstrukcja z włókien węglowych, osiem biegów, napęd na oba koła i silnik elektryczny o mocy 240 W w kole przednim, napędzany akumulatorem pojemności 4 Ah i energią odzyskiwaną przy  hamowaniu. Czad! Na razie to tylko prototyp!
 • Prezentacja zawartości portalu dla wyrażenia prototyp Lexusa. Przygotowany przez nas system wyszukiwania artykułów dla danego słowa kluczowego (w tym przypadku prototyp Lexusa) daje możliwość bardzo szybkiego uzyskania satysfakcjonującej informacji dotyczącej tego, ile artykułów związanych z zapytaniem prototyp Lexusa posiadamy w swoim serwisie. W tej chwili dla zapytania prototyp Lexusa jesteśmy w stanie zaprezentować Ci 2 materiały. Najstarszy z artykułów na ten temat jest z Wtorek 12.02.2013 najnowszy z kolei został przez nas opublikowany Poniedziałek 29.10.2012. Nasz portal daje Ci możliwość śledzenia nowych treści (pojawiających się dla interesującego Cię zapytania prototyp Lexusa ) przez kanał RSS. Dzięki nam na bieżąco będziesz informowany o zmianach, nowych treściach dotyczących tematu prototyp Lexusa.